Від грипу померли чоловік і вагітна жінка


im578x383-kapelnitsa760Протягом першого тижня 2019 року в Чернігові на грип та ГРВІ захворіло 2364 особи, з них — 1456 дітей.
У Чернігові за минулу добу через ускладнення, викликані грипом, померли вагітна жінка та чоловік. Про це повідомляє УНІАНз посиланням на управління охорони здоров’я Чернігівської міськради в середу, 9 січня.
Відзначається, що 8 січня 52-річний чоловік помер у міській лікарні №3. Він пізно звернувся за медичною допомогою — тиждень лікувався самостійно. У чоловіка лабораторними аналізами підтверджено грип А (H1N1).
Вагітну жінку у важкому стані спочатку госпіталізували в Чернігівський пологовий будинок, потім перевели в обласну лікарню, де вона вчора померла.
Також за даними Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ, протягом першого тижня року в Чернігові на грип та ГРВІ захворіло 2364 особи, з них — 1456 дітей. Рівень захворюваності нижчий від епідемічного порогу на 15,8%.
Для школярів обласного центру, щоб уникнути карантину на тиждень — до 13 січня включно — продовжили зимові канікули.ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.