Порошенко підписав закон про «єдине вікно» на митниці: як це вплине на життя українців

Порошенко підписав закон про «єдине вікно» на митниці: як це вплине на життя українців


Новий закон зменшить кількість органів контролю в пунктах пропуску через кордон і в місцях митного оформлення товарів та транспортних засобів всередині країни.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким вніс зміни до Митного кодексу. Про це в суботу, 29 вересня, повідомляє прес-служба глави держави.

Новим законом запроваджується механізм "єдиного вікна" й оптимізація здійснення контрольних процедур під час переміщення товарів через митний кордон України.

"Це прозоре і відкрите вікно для суб'єктів господарювання, відкрите для бізнесу, відкрите для інвестицій і точно покращить інвестиційний клімат в державі", – наголосив президент.

Відзначимо, що реалізація закону дасть змогу повноцінно запровадити механізм "єдиного вікна" шляхом оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України, що прискорить процес проведення експортно-імпортних операцій та, відповідно, поліпшить інвестиційну привабливість і рейтингові показники України, такі як Doing Business та Індекс ефективності логістики.

Також закон зменшить витрати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які експортують товари з України; зменшить кількість дозвільних документів, що надаються під час митного оформлення товарів і їх пропуску через митний кордон України.

Крім того, буде зменшено адміністративний тиск і фінансові витрати для бізнесу завдяки зменшенню кількості органів котролю, з якими взаємодіють суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності; зменшиться ризик корупційних дій за рахунок впровадження безпаперової взаємодії між посадовими особами державних органів і суб'єктами господарювання. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  1. 14 сантиметрів страждань: в шлунку дитини знайшли неймовірне, лікарі остовпіли від побаченого
  2. Наречена сама пошила весільну сукню. На це у дівчини пішов рік, але результат просто приголомшливий
  3. Доведеться ховатися, як у школі: любителям сигарет влаштують перевірку на міцність
  4. 5 найкращих напоїв для людей з підвищеним артеріальним тиском
  5. Ці 5 знаків Зодіаку будуть насолоджуватися прихильністю зірок у 2020 році