Головна > Новини / Закарпаття > Яка в Закарпатті епідемічна ситуація з грипу та ГРІ?

Яка в Закарпатті епідемічна ситуація з грипу та ГРІ?


16-10-2018, 21:51. Розмістив: redaktor
Яка в Закарпатті епідемічна ситуація з грипу та ГРІ?
Кількість звернень до закладів охорони здоров'я області у порівнянні з попереднім тижнем збільшилась на 5% (на 128 випадків), - про це повідомляє прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області.


Як зазначила завідувач відділу епідеміологічного нагляду і профілактики інфекційних захворювань ДУ «Закарпатський обласний лабораторний Центр МОЗ України» Вікторія Тимчик, на минулому тижні (з 05 по 12 жовтня) в області спостерігається низька інтенсивність епідемічного процесу з гострих респіраторних інфекцій. 

На респіраторні інфекції захворіло 2 529 осіб. Інтенсивний показник захворюваності становить 201 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 25%.

Серед захворілих 66% становлять діти до 17 років (1682 випадки) та 34% дорослі (847 випадків). У порівнянні з попереднім тижнем майже на 12% збільшилася реєстрація ГРІ серед дітей віком від 5 до 14 років та на 24% серед осіб віком від 65 років.

Від 70% до 80% дітей серед захворілих у Берегівському, Іршавському, Рахівському, Свалявському районах. 

Рівень госпіталізації складає 5%. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років, у лабораторно обстежених осіб підтверджено циркуляцію сезонних збудників ГРІ – вірусів парагрипу та РС вірусів. 

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується. ​
Повернутися назад