Театральні дійства, хода та смаколики: Мукачево святкуватиме День Святого Мартина

Театральні дійства, хода та смаколики: Мукачево святкуватиме День Святого Мартина
11 листопада мукачівці святкуватимуть День покровителя свого міста – Святого Мартина.
Цьогоріч Мукачево відзначатиме День свого протягом кількох днів.
Так, з 6 по 8 листопада будуть проходити відкриті тематичні екскурсії «Під захистом Святого Мартина», організовані Туристично-інформаційним центром м.Мукачево для гуртківців Мукачівського центру позашкільної освіти. Підсумкова квест-екскурсія для кращих учасників – 11 листопада.
10 листопада в рамках проекту «Martin-music-fest” в Успенському греко-католицькому соборі пройде фестиваль хорової музики за участю хорових колективів краю, який розпочнеться о 17:00.
Але найбільші святкування відбудуться 11 листопада. 

  • з 10:00 на площі Кирила та Мефодія організовані тематичні фото-зона та гастро-локація (смажена гуска, печені яблука, каштани, мед, вино), працюватиме інформаційна зона.
  • 10:30 – кафедральний костел Святого Мартина – урочисте богослужіння.
  • 17:00 - 18:00 урочиста меса — кафедральний Костел Святого Мартина, за участю хорових колективів краю, в рамках проекту «Martin-music-fest”.18:30 – Початок святкової ходи з ліхтариками (збір учасників біля центральної бібліотеки).
  • 18:45 – Театралізоване дійство, уривки з життя Святого Мартина (площа перед Мукачівським драматичним театром)
  • 19:00 – Вітальне слово Мукачівського міського голови Андрія Балоги. Нагородження призами переможців конкурсу за кращу творчу роботу «Святий Мартин – історія та легенда» та учасників міського фестивалю «Чарівний ліхтарик». Символічне окроплення землі молодим вином для родючості в майбутньому році.
  • 19:45 – Вогняне шоу від The Fire Life Theatr.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.