Село Ключарки не приєднуватиметься до Мукачева (ВІДЕО)


Село Ключарки не приєднуватиметься до Мукачева (ВІДЕО)


Приєднуватися чи ні – більше не питання. На позачерговій сесії Ключарківської сільської ради, яка відбулася 24 липня, сільські обранці проголосували проти приєднання до Мукачівської ОТГ.

Засідання 22 сесії 7 скликання розпочали з питання, яке найбільше турбує не тільки депутатський склад, а й всіх жителів села. Мова про добровільне приєднання територіальної громади села Ключарки до ОТГ м. Мукачева. Сільський голова Зоряна Павлик каже: приймати рішення «за» або «проти» депутати самостійно не беруться. Тому організували голосування за участі всіх жителів с. Ключарки.

Щоб врешті-решт в цьому питанні розставити всі крапки над «і», й прийняте рішення найкращим чином позначилося на добробуті селян, на засідання сесії запросили радника з питань децентралізації Володимира Феськова.

Із закликом про приєднання до Мукачівської ОТГ перед своїми односельчанами виступив й депутат Мукачівської районної ради – Володимир Фехтел. З відповіддю сільські обранці не барилися.

Вислухавши різні думки щодо ситуації та ще раз детально обговоривши всі переваги і недоліки такого приєднання, депутати Ключарківської сільської ради прийняли одноголосне рішення – відмовити у добровільному приєднанні територіальної громади села Ключарки до ОТГ м. Мукачева, тому що не бачать жодних переваг від приєднання до міста.

[media=//www.youtube.com/watch?v=KzQZmOZ3Wzk]


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.