На громади, які хочуть приєднатися до Мукачева, чиниться тиск — Мінрегіонбуд

На громади, які хочуть приєднатися до Мукачева, чиниться тиск — Мінрегіонбуд

Про тиск з боку певних чиновників районної виконавчої  влади стало відомо Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від джерел сайту «Децентралізація».

«Джерела повідомили «Децентралізації», що у Закарпатській області  чиниться тиск з боку районної виконавчої влади на громади, які ініціювали приєднання до Мукачева» - йдеться у повідомленні.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України застерігає від порушення чинного законодавства, нагадуючи, що відповідальність наступить неминуче.

— Держава проводить реформу ні для чиновників, ні проти них. Реформа проводиться для того,  аби забезпечити якісний рівень життя громадян на кожній території – сільській, селищній чи міській. Хто з чиновників проти цього – є багато напрямків інших, де вони можуть спробувати свої навики і знання. А завдання реформи спільно з громадами мають реалізовувати ті чиновники, які справді здатні служити людям. Ті, хто чинить перепони, свідомо чи несвідомо порушує закон і відповідальність за це має настати неминуче, - прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Негода закликав регіони не гаяти часу і усунути перешкоди на шляху формування об’єднаних громад з центрами у містах обласного значення.

Нагадаємо,  у неділю, 24 червня, громада села Павшино вирішила приєднатися до Мукачева в ОТГ, й було проведено громадські слухання на ких одноголосно селяни сказали ОТГ «так». Але проти цієї ініціативи селян виступає Мукачівська РДА.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.