Найбільший суперкомп’ютер, що імітує людський мозок, створили в Британії

Найбільший суперкомп’ютер, що імітує людський мозок, створили в Британії
Комп'ютер запустили в Манчестерському університеті.

В Манчестерському університеті запустили найбільший у світі нейроморфный суперкомп'ютер, який працює за принципом роботи людського мозку і оснащений процесором з одним мільйоном ядер.

Про це повідомляє сайт Манчестеского університету.

Науковцям знадобилося 20 років на розробку концепції суперкомп'ютера, ще 10 років - на складання пристрою. Всього було витрачено 15 мільйонів фунтів стерлінгів. Проект спочатку фінансувала Engineering and Physical Sciences Research Council (EPSRC), а тепер його також підтримує європейський проект Human Brain Project (HBP). С

"Мільйонна процесорна архітектура "Spiking Neural Network Architecture" або "SpiNNaker" здатна виконувати понад 200 мільйонів мільйонів дій на секунду, причому кожен з її чіпів має 100 мільйонів рухомих частин", - розповіли в університеті.

Також там додали, що цей суперкомп'ютер потрібен нейробіологам. Адже тепер вони можуть використовувати SpiNNaker для розгадки деяких секретів роботи людського мозку шляхом проведення безпрецедентних великомасштабних симуляцій. 

Нагадаємо, раніше в Імперському коледжі у Лондоні анонсували нововведення, згідно з яким незабаром 

В університеті Лондона лекції студентам читатимуть 3D-голограми викладачів лекції студентам читатимуть голограми викладачів. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.